25.12 - Čistá u Mladé Boleslavi

29.12 - Mříčná


Roman Kopáček

Frontman kapely, řečený též Moclik, je zakládajícím členem Soumraku. Každý půlrok si kupuje novou kytaru, ale asi nikdy nebude spokojen. V kapele má hlavní slovo, nicméně si rád vyslechne názor ostatních členů (pouze vyslechne). Bydlí nedaleko Turnova a celé okolí ho zná jako vášnivého čtyřkolkáře.


Radomír Psota

V uměleckém životě vystupuje pod pseudonymem Pasťa. Spolu s Moclikem založil Soumrak, čehož dodnes lituje, neb ho muzicírování okrádá o drahocený čas, který mohl trávit na čundrech. Snaží se hrát na saxofon a klávesy a obstarává vše důležité kolem chodu kapely. Bydlí v obci Roztoky u Jilemnice a dobře načepovaný Plzeňský Prazdroj je jeho životní vášní.


Martin Chomanič

Nikdo mu neřekne jinak, než Choman. V kapele je téměř od jejího vzniku a vylosoval si hraní na basu. Je vášnivým fotbalistou, čímž reprezentuje svoji rodnou vísku Kruh. Vyznačuje se pitím všeho a následným spánkem kdekoliv. Z toho důvodu se poslední dobou dobrovolně chopil kormidla a vozí kapelu po všech benzínkách v kraji.


Adéla Šimáková

Aduš bydlí poblíž Mladé Boleslavi a pokud trefí na koncert, tak zpívá a hraje na akustickou kytaru. Zvláštní znamení - nikdy neodmítne RUM. Možná právě proto je tato námořnice ozdobou Soumraku.


František Kukeně

Kuky - nejhubenější člen orchestru, ale nadělá nejvíc kraválu. Jeho bicí souprava váží o půl metráku víc než on. Roudný v Českém ráji jest jeho domovinou.


Kristina Holcová

Nejmladší posilou Soumraku je Tinka, podkérkonošská to dívenka. Ráda se obklopuje mladými lidmi a tak (kromě kapely) působí jako "paníčitelka" a vychovává novou generaci našich fanoušků na ZŠ nedaleko Jilemnice.


Aneta Sedláčková

Naše fotografka se pohybuje kolem Soumraku již od té doby, co ji rodiče pustili na první zábavku. Dlouhý havraní vlas, vysoká nožka a na krku zavěšený Kuky - to jsou její poznávací znamení.


Lukáš Vodnárek

Vše na co se teď díváte, tak má na starosti Lukas. Je webmastrem kapely od samého začátku. Človíček je to nenápadný, v podstatě nepije, nekouří, neponocuje, takže nikdo nechápe, jak se mohl se Soumrakem vůbec někdy potkat.


Vratislav Horčík

Vráťa, neboli Vrtaak, tvoří pro Soumrak veškeré grafické práce. Člověk je to velice skromný, pije Jim Beam a kouří kubánské doutníky. Žije v Praze, kde po nocích hraje s kapelou Schodiště, jejichž hit "ve 4 ráno" celosvětově proslavila až skupina Soumrak, zejména pak na Jilemnicku...


Jiří Ginzl

Dědek je naopak nejstarší človíček, který kapele pomáhá. Jelikož už má ve svých letech rozum, tak se chopil volantu a rozváží po vystoupení jednotlivé členy Soumraku po všech barech v okolí...


Pavel Šimák

Neboli Hadicák. Jak už jeho přízvisko napovídá - je hasičem tělem i duší. Soumraku zajišťuje veškerou technickou pomoc a v mezičase ještě fotí. Za odměnu mu kapela, na nějaký čas, zapůjčila Adélku.